Hlboká 45, 92101 Piešťany, Slovakia Pondelok až Piatok: 08.00 - 16.00 +421 33 79 15 900, +421 910 926 678
Kalendár Nadácie ADELI zobrazuje ADELI opäť inak

Kalendár Nadácie ADELI zobrazuje ADELI opäť inak

Urobte dobrý skutok a zároveň čerpajte energiu z jedinečného kreatívneho spojenia lásky a tradície našich koreňov s obrazmi prekonávania prekážok a úsilia na ceste k nájdeniu zmyslu života, šťastia a zdravia.

kalendar ADELI

Charitatívny kalendár 2023 Nadácie ADELI vznikol počas bežných dní v ADELI Medical Centre a zobrazuje atmosféru, vzťah dôvery a pochopenia medzi ľuďmi, ktorí tu pracujú alebo sa tu liečia. Kalendár bude nielen praktickou pomôckou a estetickým magnetom vo vašom prostredí, ale dokonca kúpou kalendára aj pomáhate.

Výťažok z kalendára je určený pre členov Nadácie ADELI, neurologických pacientov všetkých vekových kategórií, na prahu návratu do života.

Autorom fotografií je renomovaný reportážny fotograf paralympionikov Roman Benický. Tvárou a krstným otcom kalendára je výnimočný a láskavý človek, huslista a spevák Ondrej Kandráč.

Kalendár má v ponuke aj e-shop kníhkupectva Martinus, kúpiť a aj nechať doručiť si ho môžete TU.

Ďakujeme, že ste priaznivcami ADELI a aj kúpou kalendára prispievate nielej k podpore rehabilitácie našich klientov, ale aj k bohatému kultúrnemu programu, ktorý pre nich pripravujeme.

čítať viac