Hlboká 45, 92101 Piešťany, Slovakia Pondelok až Piatok: 08.00 - 16.00 +421 33 79 15 900, +421 910 926 678
Práca v ADELI je žiadanou pre viacerých mladých aj skúsených odborníkov

Práca v ADELI je žiadanou pre viacerých mladých aj skúsených odborníkov

Práca v centre ADELI je jedinečný, cenný a bohatý životný zážitok. Pozvaní odborníci z iných medicínskych centier a študenti – budúci zdravotnícki pracovníci, hovoria o ADELI ako o mimoriadnom mieste plnom motivácie, inšpirácie, profesionalizmu a možností pre kariérny a osobnostný rast.

Terapeutické tímy tu nie sú len zohranými jednotkami, sú to blízki kolegovia, často dokonca priatelia. Tím terapeutov si stanoví ciele, s ktorými oboznamujú pacienta. Vládne tu súhra aj o prostriedkoch a metódach, ako cieľ dosiahnuť. Spoločný cieľ je predpoklad úspešnej neurorehabilitácie.

Autentický zážitok v ADELI tvoria ľudia a dynamický kolobeh ADELI, ktorý „odsýpa“ ako švajčiarske hodinky. Terapeutický program každého pacienta pripomína rozvrh hodín v škole a podobne presne sa dodržuje.  Či zamestnanci, či klienti, každý má svoje miesto, plán, cieľ. Dni sú plné stretnutí, komunikácie a aj nutnej relaxácie, oddychu.

Nedávno sme mali dve milé návštevy. Claudia Poidock, zodpovedná za obchod  a neurológ Dr. Ivan Szabó hostili špeciálne pedagogičky zo Základnej a Praktickej školy v Českom Brode. Medicínska riaditeľka ADELI Dr. Kristína Šugárová – Saienko, s vedúcou lekárkou Oddelenia hyperbarickej oxygenoterapie Dr. Durdou a s riaditeľkou Nadácie ADELI Ing. Cyprichovou sa venovali budúcim diplomovaným zdravotným sestrám s ich pedagogičkou PhDr. Jankou Balkoóvou zo SZŠ v Nitre. Naši návštevníci tvrdia, že také čosi, čo robíme v ADELI, ešte nevideli. Nuž, áno, tak komplexná, intenzívna a mnohostranná zostava rehabilitačného pobytu, s ponukou terapie v hyperbarickej komore a ďalších doplnkových terapií, s pohodlím hotela, s vynikajúcou stravou, s voľnočasovým  dovolenkovým programom sa len tak nevidí! Ďakujeme tiež kolegyni Nine Hudákovej a Lucii Patrovičovej za super spoluprácu s organizáciou logistiky návštev a so sprevádzaním našich hostí.

Spoločenská zodpovednosť je jednou z mnohých úloh existencie nášho centra. Teší nás, že môžeme inšpirovať a dať príklad kvalitnej terapie a kvalitnej spolupráce v tíme.

Ak by ste tiež chceli navštíviť ADELI Medical Center so skupinou záujemcov, vidieť a pocítiť ADELI naživo – vyplňte, prosím, kontaktný formulár na tejto stránke. Ozveme sa vám.

Zaujala vás práca v ADELI? Taktiež vyplnením formulára môžete nám poslať váš návrh o zamestnanie alebo spoluprácu.

čítať viac